LES-GAZ – usługi budowlane na najwyższym poziomie

Wiercenie w betonie? Renowacja kanalizacji, a może transport HDS? Czasem trudno znaleźć rzetelną firmę, która jest w stanie podjąć się ciężkich robót. Tymczasem firma LES-GAZ oferuje szeroki zakres usług budowlanych, dysponując własnym zapleczem sprzętowym i wykwalifikowaną kadrą.

Specjalistyczne usługi transportowe i budowlane

Firma LES-GAZ od samego początku swojej działalności stawia na rozwiązania, które oszczędzają czas oraz pieniądze. Jedną z usług jest specjalistyczny transport HDS, umożliwiający przewożenie różnego rodzaju ładunków wielkogabarytowych o wadze nieprzekraczającej 13 ton. Możliwy jest zatem przewóz kontenerów, materiałów budowlanych czy maszyn na terenie całej Polski.

Personel firmy dysponuje własnym transportem wyposażonym w dźwig hydrauliczny. Nie ma zatem potrzeby wynajmowania dźwigu, co już oznacza spore oszczędności dla osób korzystających z usługi.

LES-GAZ – usługi budowlane na najwyższym poziomie

LES-GAZ – 75 lat tradycji

Kadrę firmy zasilają wykwalifikowani fachowcy, którzy od wielu lat nieustannie gromadzą cenne doświadczenie. Profesjonalne podejście i dogłębna wiedza czynią z pracowników osoby rzetelne, solidne i godne zaufania. Mają oni wprawę w obsłudze nietypowych ładunków, dzięki czemu sprawnie radzą sobie z załadunkiem i rozładunkiem podczas transportu HDS.

Firma od 75 lat pracuje w branży budowlanej, zyskując miano specjalistów na terenie Polski. Pomimo że siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie, usługi swoje pełni na terenie całego kraju. W 2003 roku firma została odznaczona certyfikatem ISO 9001:2000, który potwierdza świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Przewierty sterowane i bezwykopowa renowacja kanałów

W ofercie firmy znajdują się również przewierty sterowane na odległości nawet 120 metrów. Usługa ta umożliwia układanie podziemnych instalacji wszelkiego typu (gaz, prąd, woda, kanalizacja) bez ingerencji w środowisko naturalne. Kolejne zalety tego typu prac to spora oszczędność bez zniszczeń w terenie, bez konieczności odtwarzania chodnika lub pasa zieleni. Prace odbywają się bez zaburzenia ciągłości ruchu drogowego, co ma ogromne znaczenie w godzinach szczytu.

W zakres usług firmy LES-GAZ wchodzi także bezwykopowa renowacja kanałów. Technologia krakingu statycznego, jaką wykorzystują pracownicy firmy, pozwala na nieinwazyjną ingerencję w teren i szybkie wykonanie prac przy jednoczesnej oszczędności czasu oraz kosztów. Renowacja kanałów, rurociągów i sieci gazowych odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Zastosowana technologia pozwala na wymianę rurociągów, które wykonano z takich materiałów, jak beton, stal, kamionka, azbestocement czy żeliwo. Istnieje również możliwość zwiększenia średnicy otworu dzięki zastosowaniu głowicy kruszącej o odpowiednio dobranej wielkości.

Firma LES-GAZ to niezależne i sprawdzone przedsiębiorstwo pełniące szeroki wachlarz usług budowlanych i transportowych. Kadra dysponuje własną flotą sprzętów i maszyn, co pozwala zaoszczędzić czas oraz koszty związane z wynajmem urządzeń od innych firm. Oferta usługowa dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom z Krakowa, jak i z całej Polski.