Czym są dystanse zbrojeniowe?

W dzisiejszych czasach w budownictwie dużą uwagę przywiązuje się do jakości wykonanej pracy, dlatego też popularne staje się stosowanie nowych rozwiązań systemowych. Dawniej uważano, że prace zbrojarskie nie wymagają dużej staranności, dlatego też w starszych konstrukcjach możemy napotkać się na takie niedoskonałości jak: słabo otulone, rdzewiejące pręty zbrojenia czy też wyłupane krawędzie elementów żebrowych. Obecnie natomiast w pracach żelbetowych dużą rolę odgrywają zwłaszcza takie elementy jak dystanse zbrojeniowe.

Czym są dystanse pod zbrojenie?

Warto podkreślić, że w przypadku tworzenia betonowych konstrukcji to właśnie zbrojenie odgrywa bardzo ważną rolę. Dystanse pod zbrojenie to przedmioty używane w pracach zbrojarskich. Różnią się one pomiędzy sobą przede wszystkim: kształtem, formą konstrukcji oraz sugerowanym przeznaczeniem. Dystanse pod zbrojenie to elementy, które są chętnie wykorzystywane na placu budowy. Wszystkie tego rodzaju produkty mają znaczący wpływ na trwałość i jakość żelbetowych prac budowlanych. Dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać zadawalające rezultaty podczas wykonywania robót żelbetowych.

Czym są dystanse zbrojeniowe?

Oferta firmy ARS-1.

ARS-1 to firma, która zajmuje się sprzedażą artykułów i uszczelnień do żelbetu. W swojej ofercie posiada miedzy innymi dystanse zbrojeniowe i betonowe, maty bentonitowe oraz podkładki dystansowe. Przedsiębiorstwo to dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych i renomowanych wytwórców. Ponadto warto dodać, że pracownicy zatrudnieni w firmie to prawdziwi specjaliści, którzy są w stanie w profesjonalny sposób pomóc klientom w doborze odpowiednich produktów. Firma zapewnia również sprawną i szybką dostawę na terenie całego kraju.

Jeżeli interesują nas najlepsze na rynku akcesoria do prac żelbetowych warto zapoznać się z ofertą tej właśnie firmy. Pamiętajmy, że akcesoria do prac żelbetowych pomogą nam miedzy innymi w utrzymaniu odpowiedniej odległości od deskowania czy też w uzyskaniu takiej samej warstwy betonu na całej powierzchni. Należy zaznaczyć, że aby zaplanowane przez nas prace żelbetowe zostały wykonane w poprawny sposób warto wyposażyć się w najwyższej jakości produkty.

Dystanse zbrojeniowe w ofercie firmy ARS-1.

Jeżeli chodzi o dystanse zbrojeniowe to w ofercie firmy ARS-1 w tej właśnie kategorii odnajdziemy między innymi takie elementy jak: zaślepki gumowe do uszczelniania rurek RSR, korki do deskowań i do rurek PVC czy też łączniki do rurek betonowych i PVC. Znajdują się tu również takie przedmioty jak: RSR rurki PVC do ściągów, wymiarowe dystanse szalunkowe PVC oraz konusy do zakończeń dystansów szalunkowych.

Ponadto w zakładce dystanse zbrojeniowe dostępne są także osłonki BHP na pręty zbrojeniowe. Takie zabezpieczenia wystających ostrych prętów zbrojeniowych zgodnie z zobowiązującymi przepisami BHP powinny być wyposażeniem każdego placu budowy. Dzięki nim pręty zbrojeniowe będą, bowiem odpowiednio widoczne. Osłonki BHP są, więc bardzo ważne ze względu na bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników.